2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni Düzenlendi

Sungurlu Meslek Yüksekokulumuzda 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Mezuniyet Töreni düzenlendi. Sungurlu İlçe Kaymakamı, protokol üyeleri, meslek yüksekokulumuzun akademik ve idari personelleri, işadamları, basın mensupları, öğrencilerimiz ve ailelerinin yoğun katılımının olduğu tören meslek yüksekokulumuzun kampüs alanında gerçekleştirildi. 

Saygı duruşunda bulunulması, İstiklal Marşı okunmasının ardından açılış konuşması yüksekokul müdürümüz Doç.Dr. Buğra Bağcı tarafından gerçekleştirildi. Dr. Bağcı konuşmasında, eğitim sürecinde katkısı bulunan akademik ve idari personele teşekkür ederken, yüksekokul yapımında katkısı bulunan hayırseverlere, kamu birimlerine ve önce ki yöneticilere de şükranlarını sundu. Ayrıca mezuniyet töreni için katkıda bulunan işadamlarına da teşekkür edip, mezun öğrenci ve ailelerine de iyi dileklerinin ardından öğrencilerin tören geçidi izlendi. Yüksekokulumuzu birincilikle tamamlayan Çocuk Gelişimi Programı öğrencisi Merve Çalışkan adlı öğrencimizin belge ve ödülü duygu ve düşüncelerini belirttiği konuşmasının ardından ilçe kaymakamı Fatih Görmüş tarafından verildi. Yüksekokul ikincisi Çocuk Gelişimi Programı öğrencisi Fatma Sancak’a, Belediye Başkan Yardımcısı Mükremin Dağaşan tarafından ve okul üçüncüsü çocuk gelişimi programı öğrencisi Rümeysa Ahrazoğlu adlı öğrencimize Doç.Dr. Buğra Bağcı tarafından taktim edildi. Tören, bölümlerinde dereceye giren öğrencilerimize  belge ve hediyelerinin taktim edilmesi, tüm öğrencilerimize belgelerinin verilmesi, Fizyoterapi Programı öğrencilerinin yemin etmesi ve çeşitli spor müsabakalarında başarılı olan öğrencilerin madalyalarının verilmesi ile devam etti. 

Sahneye çıkan öğretim elemanlarının geri sayımıyla tüm öğrenciler hep birlikte keplerini attılar. Program sonunda mezun öğrenciler, aileleri ve öğretim elemanları müzik eşliğinde eğlendiler.
HIZLI ERİŞİM

Facebook
Tercih Dönemi Danışma Hattı!
Tercih İle İlgili Sorunuz mu var?
Birim Yöneticilerimiz İle Görüşün
Sungurlu MYO
Gökhan BODUROĞLU
Çevrimiçi