Üniversitemize Yeni Kayıt Olan Öğrencilerimize Oryantasyon Eğitimi Verilecektir

2022-2023 Eğitim-Öğretim yılında Üniversitemize kayıt olan yeni öğrencilerimize yönelik olarak, Üniversitemizin tanıtımı, eğitim-öğretim faaliyetleri, sosyal aktiviteler ve etkinliklere katılım konularında Oryantasyon Eğitimi Programı hazırlanmıştır. 

Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı, Bilgi İşlem Daire Başkanlığı, Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı, Uluslararası Ofis (Değişim programları) katılımları ile gerçekleşecek bu programda Üniversitemizin tanıtımı, eğitim-öğretim faaliyetleri, sosyal aktiviteler ve etkinliklere katılım, öğrencilerimizin sahip oldukları haklar,  ders kayıtlanma, devam-devamsızlık, ders muafiyeti, sınavlar, bağıl değerlendirme, merkez ve eğitim birimlerimizdeki kütüphane hizmetleri, kütüphanelerimizden kitap alma ve süre uzatımı, Erasmus+ ve Farabi değişim programları, bu programlara başvuru işlemleri, spor etkinlikleri, kulüp faaliyetleri, beslenme, kredi ve burslar ve kültürel etkinlikler gibi konularda detaylı bilgiler verilecektir.

Yeni öğrencilerimizin söz konusu konulara ve zihinlerinde oluşan eğitim-öğretimle ilgili sorulara cevap bulmaları açısından bu eğitim son derece önemlidir. Tüm yeni öğrencilerimizin katılımlarını beklediğimiz bu etkinlik, Üniversitemizin her eğitim birimi için farklı tarihlerde verilecektir. 

Birimimizde 26.10.2022 tarihinde Sungurlu MYO Konferans Salonunda saat:10.00/ 14.00'da iki oturum şeklinde gerçekleştirilecektir. HIZLI ERİŞİM

Twitter instagram Facebook